Partneri

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner

Telefóny a telefónne ústredne Panasonic

Panasonic          Ak sa dnes rozhodnete pre telekomunikačné vybavenie so značkou Panasonic, budete profitovať zo skúseností jedného z najväčších výrobcov elektronických zariadení na svete.

          Panasonic je obchodná značka japonskej spoločnosti Panasonic Corporation, ktorá sa do októbra 2008 nazývala Matsushita Electric Industrial (MEI), založená v roku 1918. Dnes sú aktivity spoločnosti rozvrhnuté skutočne po celom svete, pričom výroba väčšiny produktov sa nachádza mimo materskej krajiny – Japonska. Napríklad niektoré časti systémov KX-TDA pochádzajú z výrobných závodov v Anglicku – európske know-how pre európskych užívateľov.


Kvalita, na ktorú sa môžete spoľahnúť

          Pre modernú spoločnosť je životne dôležitý taký telekomunikačný systém, ktorý je v ktoromkoľvek okamihu pripravený na použitie. To je dôvod prečo Vám ponúkame zariadenia a systémy s maximálnou prevádzkovou spoľahlivosťou. Všetky telekomunikačné výrobky Panasonic sú pred opustením výrobného závodu podrobené najnáročnejším testom. Okrem tejto kontroly kvality navrhuje Panasonic svoje výrobky tak, aby bola doba nutná pre servisný zásah alebo zmenu konfigurácie čo najkratšia.


Vďaka telekomunikačným riešeniam Panasonic získate:

  • maximálnu prispôsobiteľnosť
  • vysokú mieru funkčnosti
  • najmodernejšie a jednoducho použiteľné technológie
  • prehľadný plán investícií
  • nadčasovosť a úsporu nákladov